Sadaļas

*** Piegāde ar Omniva

Piegādes iespējas un nosacījumi.

Mēs nodrošinām piegādi uz vairākām valstīm. Ja, reģistrējoties, sarakstā Jūs neatrodiet  valsti, kurā dzīvojiet, uzrakstiet mums sadaļā „Uzrakstīt mums”, un mēs individuāli izskatīsīm piegādes iespējas jūsu valstī.

Piegādes cena tiek aprēķināta pasūtījuma noformēšanas laikā un ir atkarīga no piegādes adreses un pasūtījuma svara. Jums nav jāpasūta preci un nav jāievada savas kredītkartes numuru, lai uzzinātu piegādes izmaksas. Jums jāreģistrējas mūsu mājāslapā un, kad prece ir izvēlēta, jānospiež "Pārbaude" - visas izmaksas Jūs redzēsiet pirmajā solī. 

Izvēloties piegādes adresi ārpus Latvijas robežas, lūdzam būt ļoti uzmanīgiem. Atkarīgi no katras valsts likumdošanas ir iespējamas papildus izmaksas – muitas iekasējumi, nodokļi par ievesto preci. Šīs izmaksas nav iekļautas piegādes cenā.

Piegādes metodes:

Piegādes iespējas Rīgā un Latvijā.

1. Ja Jums nav nepieciešama piegāde uz mājam vai uz darbu, Jums ir iespēja saņemt Jūsu pasūtījumu mūsu veikalā Rīgā, Graudu ielā 58 noteiktajā laikā tad, kad jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka pasūtījums ir sakomplektēts.

2. AFbeauty kurjera piegāde Rīgā. Piegāde ar kurjeru uz noradīto adresi. Piegādes termiņš ir 1-2 darba dienas, pēc pasūtījuma saņemšanas. Piegāde pasūtījumiem no 30Eur.

3. Piegāde ar Omniva (tikai ar priekšapmaksu). Piegāde uz izvēlēto Omniva terminālu. Tikai Latvijā ir 86 termināli, kuri ir atvērti 24 stundas. Omniva terminālu sarakstu Jūs varat atrast mājaslapā. Piegādes termiņš ir 1-2 darba dienas. Piegāde pasūtījumiem no 10Eur.

4. Latvijas Pasts piegāde (tikai ar priekšapmaksu). Pasta sūtījums, kurš būs piegadāts uz noradīto pasta nodaļu (pasta indeksu) pēc apmaksas saņemšanas. Piegādes termiņi ir atkarīgi no piegādes adreses, vidēji no 2 līdz 3 darba dienām. Piegāde pasūtījumiem no 10Eur. 

Piegādes iespējas Baltijas valstīs. Igaunija, Lietuva.

1. Piegāde ar Omniva. Piegāde uz izvēlēto Omniva terminālu. Baltijā ir 246 terminālus, kuri ir atvērti 24 stundas. Omniva terminālu sarakstu Jūs varat atrast mājaslapā. Piegādes termiņš ir 2-3 darba dienas. Piegāde pasūtījumiem no 10Eur.

2. Latvijas Pasts piegāde. Pasta sūtījums, kurš būs piegadāts uz noradīto pasta nodaļu (pasta indeksu). Piegādes termiņi ir atkarīgi no piegādes adreses, vidēji no 3 līdz 5* dienām, pēc apmaksas saņemšanas. Piegāde pasūtījumiem no 10Eur.

Starptautiskās piegādes iespējas. Eiropa.

Latvijas Pasts piegāde. Pasta sūtījums, kurš būs piegadāts uz noradīto pasta nodaļu (pasta indeksu). Piegādes termiņi ir atkarīgi no piegādes adreses, vidēji no 5 līdz 7* dienām, pēc apmaksas saņemšanas. Piegāde pasūtījumiem no 10Eur.

Starptautiskās piegādes iespējas. Citas valstis.

Latvijas Pasts piegāde. Pasta sūtījums, kurš būs piegadāts uz noradīto pasta nodaļu (pasta indeksu). Piegādes termiņi ir atkarīgi no piegādes adreses, vidēji no 7 līdz 25* dienām, pēc apmaksas saņemšanas. Piegāde pasūtījumiem no 10Eur.

*Visi norādītie termini ir aptuvenie un ir atkarīgi no saņemēja valsts.

Ja Jums rodas jautājumi, Jūs variet uzrakstīt mums sadaļā "Uzrakstīt mums". Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt un atbildēt uz Jūsu jautājumiem.

 


Top.LV