Sadaļas

*** Piegāde ar Omniva

Maska sejai Golden Therapy, NOHJ

Mitrināšana un barošana.

Maska nogurušas un kairinātas sejas ādas intensīvai mitrināšanai un barošanai. Lai ātri uzlabotu tās stāvokli un uzturētu gludumu un elastīgumu, maska satur ideālu zelta, medus, piena, izvilkuma no granāta, rozes, alvejas, kaktusa, zīda aminoskābes līdzsvaru.

Maska tiek uzklāta uz 15-20 minūtēm. Pēc noņemšanas ar vieglām kustībām iestrādāt atlikumus.

Vairāk

PT101

Ir noliktavā

Ls

2,90 €

Reduced price!

4,50 €

Maska sejai "Mitrināšana un barošana".

Maska nogurušas un kairinātas sejas ādas intensīvai mitrināšanai un barošanai. Lai ātri uzlabotu tās stāvokli un uzturētu gludumu un elastīgumu, maska satur ideālu zelta, medus, piena, izvilkuma no granāta, rozes, alvejas, kaktusa, zīda aminoskābes līdzsvaru. Divslāņu auduma maska GOLDEN THERAPY rada termoregulējošu efektu, kas palīdz ātrai un dziļai visu barojošo vielu iekļūšanai ādā. Īpašais ārējā slāņa zelta pārklājums (šūnas) uztur maskas temperatūru, notur mitrumu, garantē ātru un maksimāli efektīvu mitrināšanu. Iekšējais slānis ir unikāls pārklājums, kas satur ar 24 karātu zeltu, ekstraktiem un aminoskābēm bagātinātu esenci. Tās galvenais uzdevums ir sausas ādas barošana un intensīva mitrināšana. Unikālā maskas struktūra sekmē ātru iedarbīgo sastāvdaļu iesūkšanos.

Auduma maskas sastāvā ietilpst:

• Zelts piesātina ādu ar skābekli, tam ir antibakteriālas īpašības, tas aizsargā ādu pret novecošanos, uzstājas kā pavadonis bioloģiski aktīvajām vielām, sekmējot to ātru un efektīvu uzņemšanu.

• Medus ekstraktam piemīt pretiekaisuma un antioksidējošas īpašības, tas aizsargā ādu, mīkstina un kavē tās novecošanos. Sekmē sīko asinsvadu sieniņu nostiprināšanu, uzlabo vielmaiņu.

• Alvejas ekstrakts dziļi iespiežas ādā, efektīvi to mitrina, izlīdzina sīkās grumbiņas, stimulē ādas reģenerāciju, nomierina to, likvidē kairinājumu, ādas zvīņošanos.

• Zīda aminoskābe – sava spēka ziņā pārsteidzošs ādas mitrinātājs. Tā labi iekļūst dziļajos ādas slāņos, aizpilda tās bojājumus un negludumus, sekmē ādas šūnu sintēzi un tās reģenerāciju, tai piemīt liftinga efekts, uzlabo ādas gludumu un elastību.

Šīs un citas unikālās maskas GOLDEN THERAPY SHEET MASK ar zelta šūnām sastāvdaļas padara to par unikālu instrumentu cīņā ar ādas novecošanos, sausumu, ļenganumu. Regulāras maskas lietošanas rezultāts ir ādas jauneklīgums, svaigums un elastīgums, kas ir pamanāms jau pēc šī unikālā sastāva pirmās lietošanas.

Maska tiek uzklāta uz 15-20 minūtēm. Pēc noņemšanas ar vieglām kustībām iestrādāt atlikumus.

Top.LV